KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ


ČIŠTĚNÍ 
je nejdůležitější fáze kosmetického ošetření. Bez správného očištění pleti by se látky nedostatečně vstřebávaly a následné masky, séra, by neměly takový efekt. Základní čištění provádím tzv. Černým mýdlem.

ZEITGARD Elektrický oscilující kartáček na čištění pleti je revolucí v klasickém čištění obličeje: je mnohem efektivnější než ruční mytí a především šetrnější k pokožce. Obličej vypadá zdravěji a už na první dotek je hladší a mnohem zářivější. Jedinečně hygienický a antibakteriální díky technologii Microsilver na vláknech kartáčku.

HLOUBKOVÉ ČIŠTĚNÍ se provádí po změkčení pleti, kdy jsou póry dostatečně otevřené a připravené na čištění. Po hloubkovém čištění zůstávají póry otevřené, ale prázdné.

VYPICHOVÁNÍ MÍLIÍ. Mílie jsou bílé kuličky tvořené z tukových látek a usazených odumřelých buněk. Tyto projevy jsou většinou dědičné a je dobré je odstraňovat, protože pokud se vyskytují četně, mohou vytvořit jednu velkou mílii, která se potom musí odstraňovat chirurgicky. Mílie jsou způsobeny přílišnou konzumací cholesterolu v potravě. Odstraňují se sterilní jednorázovou jehličkou – mílie se nejprve jemně napíchne a vytlačí. Poté se místo vydezinfikuje. Vypichování je nebolestivé a provádí se během hloubkového čištění.

KOREKCE OBOČÍ Správně tvarované obočí je velice individuální. Každé ženě sluší jiná délka, výška i tvar. Proto upravuji obočí vždy po domluvě se zákaznicí.

DEPILACE OBLIČEJE Depilaci obličeje provádím teplým voskem.

ZKLIDNĚNÍ pokožky po těchto procedurách provádím pomocí biostimulačního laseru, který je v této oblasti velice účinný. Pleť se zklidňuje, regeneruje a narušená pokožka se rychle hojí. Uzavírají se póry. Má rovněž protizánětlivý účinek. Ještě před použitím laseru aplikuji laserový gel, dle potřeby a požadavku klientky (akné, regenerace, atd.)

PEELING odstraňuje z pokožky rohovinové olupující se kožní buňky. Pleť pak lépe dýchá, je zářivější a lépe se vstřebávají účinné látky. Jako peeling používám “kašičku“ z bílé hlíny RHASSOUL, vody a arganového oleje. Peeling se aplikuje jako maska, která se nechá nejprve působit a poté se pomocí speciálních masážních rukavic KESSA provede peeling obličeje a dekoltu. Tento jíl je neobyčejně bohatý na minerální látky (křemík, hořčík, vápník). Vyrovnává hydrataci, projasňuje, dodává elasticitu pokožce. Je velmi účinný v péči o problematickou pleť, čistí, stahuje póry, odstraňuje přebytečný maz.

MASÁŽ zklidňuje pleť, po hloubkovém čistění se ztrácí červeň z obličeje a uzavírají se póry. Masáž je rozšířená i na dekolt a oblast šíje, což má i pozitivní vliv na psychiku. Masáží zvyšujeme pružnost a výživu pokožky na místě, kde se nejvíce projevuje únava, stres a škodlivé vnější vlivy. Skládá se z jemných hladivých tahů, kroužkování, poštipů a poklepů, které na sebe jemně navazují a střídají se s mírným tlakem. Po této masáži, která je velmi příjemná, se budete cítit báječně odpočinuti. Trvá cca 20 minut.

MIKROMASÁŽÍ OČNÍHO OKOLÍ se snižuje prohloubení vrásek okolo očí, zmenšují se váčky pod očima. Působí proti únavě, snižuje nitrooční tlak a napomáhá k lepšímu zprůchodnění dutin. Mikromasáž očního okolí také posiluje obočí, které během let klesá. Výrazně se promastí a prokrví kůže v této oblasti, čímž se oddaluje její ztenčení a předčasné stárnutí. Vaše oči budou nádherně zářit…

MASKA dokončuje uzavírání pórů a celkově zklidňuje a hydratuje pleť. Používám hydratační masku ARGAPAUSE s obsahem arganového oleje, extraktem z růže damašské, vilínu viržínského, brutnáku lékařského a šípkového oleje, jež zaručuje účinnou regeneraci pleti. Do hloubky hydratuje, vyživuje, vyhlazuje a vypíná pokožku. Díky jemnému prohřátí pokožky dochází k téměř okamžitému působení do hloubky pleti.

LASEROVÉ masky s obsahem kyseliny hyaluronové, retinolu, kolagenu s elastinem, peptidů, atd. používám ve spojení s laserovým světlem (laseru), který umocní účinek použitých produktů.

KONEČNÁ ÚPRAVA, neboli nanesení denního krému / balzámu / séra nám dokončuje ošetření pleti. Celkově uzavře póry, zklidní a hydratuje pleť. Krém / balzám / sérum volím individuálně, dle potřeby zákaznice.

 

Po takovémto ošetření získá pokožka svěží zdravý vzhled !